View Single Post
Stary 26-05-2007, 18:17   #1
frantal
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-07-2005
Skąd: Siedlce
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 168
Domyślnie Jakie kołpaki do Essiego? ;-)

Powitac!

Po pierwsze sie nie smiac ;-) Po drugie z gory sorry ze pisze niby o takich pierdołach , ale to nawet pewna odskocznia od nawalu tematow tecznicznych :-)

Tak wiec, temat ktorki i prosty , jakie kolpaki dla Essiego na 14stki ? ;-) Chodzi o to ze jak patrze na wiekszosc tych kolpakow (glownie na allegro) to mi sie troche niedobrze robi, albo sa proste jak deska , albo nawywracane jak niewiadomo co... A ja poszukuje cos co by ladnie sie komponowalo na feldze (wiadomo ze czarnej), dodawalo samochodzikowi troche stylu , ale nie zburaczylo go pseudo-spotring... Cos w miare normalnego i powaznego (nie mam zadnych wizualnych tuningow - seria jak fabryka dala) jak na essiego przystalo ;-)

Jakie macie u siebie kolpaki/jakie wam sie podobaja ? Moze pamietacie nazwy (to po allegro sobie pokukam). Dodam ze chcialbym sie zmiescic z kompletem do 60-70 zl (wiadomo ze nieoryginalne , po za tym takie szybciej by mi ukradli)...
Kolor autka jest srebrny (Essi MK7) jak by co.

Dzieki , pozdrawiam i zycze milego weekendu...

P.S. Od razu zobaczymy kto ma jakie gusta z was ;-) (pomijam tych co maja alumy)
frantal jest offline   Odpowiedź z Cytatem