View Single Post
Stary 07-05-2007, 12:18   #1
ddanek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-11-2006
Model: MK2 Kombi
Silnik: 2L
Rocznik: 1998
Postów: 10
Domyślnie [mk2] Programowanie kluczyka znowuuu

Witam wszystkich.
Mam kłopot z zaprogramowaniem kluczyka.
Postępowałem zgodnie z instrukcjami z forum; [oto recepta na programowanie pilota na podczerwień

Aby wejść w tryb programowania należy przekręcić kluczyk w stacyjce w pozycję 1 (radio). Po około 10 sekundach czerwona kontrolna dioda LED obok zegara zaświeci się. Jak tylko to nastąpi należy wyjąć kluczyk ze stacyjki - LED będzie świecić w dalszym ciągu.
- Skierować pilota na "oczko" w jednych z przednich drzwi (na klamce) i wcisnąć przycisk zamykania (<<) do momentu zabłyśnięcia kontrolnej diody na pilocie. (przycisk na pilocie trzymać cały czas wciśnięty).
- Trzymając cały czas przycisk zamykania (<<) wciśnięty, należy 4 razy przycisnąć przycisk otwierania (>) i po czwartym przyciśnięciu puścić jednocześnie obydwa przyciski. Kontrolna dioda LED obok zegara zabłyśnie 4 razy potwierdzając zaprogramowanie.
- Przekręcić kluczyk w stacyjce w celu wyjścia z trybu programowania.]
Wyciągnąłem również bezpiecznik nr25 na około 2h również to nie pomogło.
Dioda w kluczyku po naciśnięciu któregokolwiek przycisku po 2 sek. świeci więc myślę, że jest dobry.
Dioda koło zegara w pozycji 1 i 2 świeci co 2sek, po wyciągnięciu kluczyka świeci tak samo.
Może ktoś ma jakiś pomysł?
Proszę o radę.
ddanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem