View Single Post
Stary 17-03-2007, 21:04   #9
goorall
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2005
Skąd: Warszawa
Postów: 120
Domyślnie

AK15 - nie do Ciebie wprost było o tej naiwości ..ale sam przyznasz że gdybyś wiedział jaki będzie finał tej sprawy to raczej telefonu do firmy T byś nie wykonał ...co do mojej wiedzy i kompetencji w przyciemnianiu szyb to uwierz mi - mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Przyciemniłem kilka tysięcy samochodów i chociaż w tej chwili zarabiam w inny sposób to wiedza którą mam na ten temat jest wystarczajaca aby zabrać głos. Forum nie służy do reklamy wiec jak masz ochote to na priva podam Ci namiar na firme którą prowadziłem ładnych kilka lat...Co do tych procentów to precyzuje - 75 czołowa, 70 boczne i amen ( skrzynka wódki dla tego kto rozróżni szyby która ma 70 a która 75 % Dodatkowo atest na tylne szyby to bajka ( kto z Forumowiczów ma atest na np opony albo lampy ? Nikt ? Ale dystrybutor w kraju ma i na folie też mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) ...Niedowiarków "procentowych" odsyłam do KD - chociaż tam jest tylko o kącie natomiast procenty są w dyrektywach ONZ. Co do firm trudniących sie ma "napylaniem" to niech Ci będzie że w Polsce sa 3 firmy ale proponuje wpisać w G fraze " metalizacja próżniowa powierzchni " i zobaczysz jak wiele firm zajmuje sie tym procesem...Jak myslisz skoro piec to wydatek od kilku do kilkudziesieciu tys. to czemu w żadnym dużym miescie nie ma firmy która ten proces stosuje do szyb ? Nienormalni czy jak - pieniądze same by płyneły a może to włascicel dawno pływałby np w Wiśle za nazwijmy to delikatnie " wprowadzenie Klientów w bład"...Dla mnie w tej metodzie totalną pomyłka jest wyciananie mechaniczne dobrych szyb a potem wklejanie ich na miejsce...żeby nie było - tez mam o tym pojecie ( inżynier mechanik ) - nie widziałem poprawnie wklejonej tej samej wycietej wcześniej szyby - może niewiele widziałem ? Co do reklam firmy T - sam tekst że szyba sama rozjaśnia sie w nocy - to obiecywanie cudu - dziecko ze szkoły podstawowej znajace podstawy fizyki wie ze to niemożliwe - ale dorośli ludzie kuszeni tym sloganem jakoś do T jeżdżą - czyżby kłaniały się wagary ?...Są specjane powłoki które temu służa ale o ich istnieniu firma T raczej chyba nie słyszała... Pozdrawiam
goorall jest offline   Odpowiedź z Cytatem