Temat: Przeglądy
View Single Post
Stary 08-01-2007, 17:22   #8
mariod1973
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-11-2006
Skąd: PARIS Francja
Model: FOCUS C-MAX GHIA
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 32
Domyślnie

witam .jak widze to w tych serwisach chyba przesadzaja . W GRUDNIU przy wymianie oleju w serwisie FORDA w Tarnobrzegu POINFORMOWANO MNIE ze jest pasek rozrzadu i wymiana po 250 tys km , tu kolega na forum pisze ze w jednym 160 tys km , w drugim 200 tys km ,to jak widac zbierznosc km chyba zbyt duza ,czy w kazdym serwisie paski maja inna wytrzymalosc??? A CO CIEKAWE przed chwila zadzwonilem do serwisu w Rzeszowie i UWAGA- poinformowano mnie ze w tym silniku NIE MA PASKA ,ze jest lancuch i gdy nieslychac szumow to nie wymienia sie . I CO TERAZ POWIECIE . ZA niedlugo to sie dowiem ze moze ten silnik jest bez paska i lancucha ,bede dalej dzwonil do nastepnych serwisow i pisal miasta w ktorych sie znajduja

[ Dodano: 2007-01-08, 18:41 ]
powracajac do tych paskow , w Warszawie powiedzieli mi na 100% JEST PASEK , to juz cos ,i ze na te paski zostal zmniejszony limit km , wczesniej bylo 240tys km lub 10 lat , widocznie chyba te paski tyle nie moga wytrzymac skoro zmniejszyli do 200 tys km , a ten pan z rzeszowa jak dalej pytalem to widocznie pomylil silniki diesla z bendzyniakiem 2.0 aczkolwiek pytalem 2 razy 2.0 TDCI (byc moze sie przeslyszal) kto to wie? jak ktos bedzie mial jakas informacje to niech napisze bo to ciekawy temat
__________________
mario
mariod1973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem