View Single Post
Stary 15-09-2006, 16:10   #13
mmmk
ford::professional
 
Avatar mmmk
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: rumia
Model: mondeo mk3
Silnik: TDCI 2.2
Rocznik: 2005
Postów: 1,497
Domyślnie

dokladnie do takich rzeczy to juz trzeba przedewszystkim wiedzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i sprzetu (kable bezpieczniki itp) ja tak sobie kiedys zalozylem wlaczanie elektrycznego wiatraka na chlodnicy we fiacie tipo. no i wlacznik od swiatla ze sciany bedzie ok nie przeciez to do 220V ?? no i taki zalozylem. nawet chwile dzialalo a jak fajnie bolalo jak mi sie zaczal palic i wylaczalem go reka i zostal mi miekki na palcu. musialem wybiec na ulicy otworzyc maske i wyrwac te kable. no ale ja wiedzy nie mam tylko wydawalo mi sie,ze to prosta sprawa takie cos. od tego czasu juz sam nie grzebie w pradzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a odpalanie z przycisku?? no tak to ma np honda civic. taie sobie to to moim zdaniem. mi brakuje mozliwosci mocniejszego przekrecania kluczka jak samochod nie chce zapalic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pozdrawiam
maciek
__________________
mondeo mk3 2.2 TDCI
a było mondeo mk2, scorpio mk2 i mk1, sierra mk2 i Taunus 1982 r...
mmmk jest offline   Odpowiedź z Cytatem