View Single Post
Stary 21-08-2006, 10:07   #1
sapporo
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-08-2006
Skąd: Dolnośląskie
Postów: 54
Domyślnie Kilka pytań odnośnie MKIII TDCI.. Prosze o pomoc !!

Witam

Jestem nowym użytkownikiem waszego forum.. Jak już pewnie zauwazliście mam forda Mondeo 2002 TDCI GHIA.. ten model sprawia, że rodzą się pytania.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1) nie posiadam instrukcji obsługi po polsku i nie mogę jej nigdzie dostać. Szukałem w necie i pytałem w serwisie. Niestety.. Może macie jakieś źródło? Może macie niepotrzebną instrukcje, chętnie odkupie..
2) jak wymienić żarówke w przednim reflektorze(lewy)..Wiem, że to głupie pytanie ale jestem kompletnym „laikiem” w tych sprawach a nie chciałbym np. wyłamać jakiegoś ząbka..
3) Sprawa dla mnie najważniejsza. Od czego padają wtryskiwacze paliwa? Od złego rotworu ropy ( ropa mieszana z jakimś syfem, np. rozcieńczalnikiem..jak wiemy Polacy wiele zrobią dla pieniędzy) czy tylko z róznego rodzaju paprochów w ropie.. mam diesla z niekonkretnego źródła.. Po przejechaniu na tej wlasnie ropie 8 tys km komputer wyłączył jeden wtryskiwacz.. na moje szczęście wtryskiwacz dziala ale serwis polecił zmiane stacji benzynowej.. Czy jestem już skazany na jazde dieslem za 4 zł ?? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy mogę jakoś filtrować tę ropę..

Pozdrawiam i będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i sugestie..
sapporo jest offline   Odpowiedź z Cytatem