View Single Post
Stary 20-08-2006, 20:47   #9
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał maximus_t2
NIE ZDAJE sobie sprawy ze istnieje jakakolwiek alternatywa
zdaje sobie sprawe, ja na swoim kompie instalowalem przerozne systemy, z ciekawosci i z tego ze interesuje mnie informatyka - teraz niestety nie mam czasu na zabawe, bo tak to trzeba nazwac Uzywam komputera do pracy i nie moge sie bawic w roznego rodzaju eksperymenty.
Cytat:
Napisał llechu
Ciekawe ile procent z piszących ma to oprogramowanie legalne
to juz jest inna sprawa
Cytat:
Napisał llechu
Nie zauważyłem też aby pisanie na forum, czy cokolwiek co robię przy użyciu komputera było w jakikolwiek sposób wygodniejsze pod windą niż pod linuksem.
fakt ale niektore programy sa tylko pod winde i zwlaszcza te ktore wykorzystuje sie do pracy i chociaz by dlatego wiekszosc uzywa windy (nie chodzi o ms office Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Cytat:
Napisał llechu
Muszę się przyznać, że oprócz nethacka nie grałem od 10 lat chyba w żadną grę, więc może to to
to nie to, ja tez od kilku lat nie gralem w zadna gre, poza logicznymi ktorych jest pelno pod linuxa jak i pod windows i nie wymagaja nie wiadomo jakiego sprzetu i grafiki
Cytat:
Napisał maximus_t2
tyle samo ma ja zainstalowana nielegalnie plus mnostwo pirackiego
tak z ciekawosci masz zainstalowanego tylko linuxa i nigdy nie miales windy chociaz by z jednym piratem ?? A jezeli juz tak o legalnosc idzie to nie masz nawet zadnej ulubionej mp3 na kompie ??

A tak pozatym temat ciekawy ale do dzialu Hyde-Park :fcp3
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem