View Single Post
Stary 05-06-2006, 13:05   #8
1olek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar 1olek
 
Zarejestrowany: 29-11-2005
Skąd: Dublin
Model: MKII Ghia / MKIII ZETEC
Silnik: 2.5 V6 / 1.8
Rocznik: 1997 / 2002
Postów: 6,370
Domyślnie

Kupilem korek na zlomie za 5 zl, ale jak podnioslem maske uslyszalem ze syczy mi u dolu silnika gdzies w miejscu polaczenia chyba dolnej rury od chlodnicy z silnikiem. Wczesniej tam nic nie syczalo, przynajmniej ja nie zauwazylem. Polaczenie to jest po stronie zbiorniczka wyrownawczego. Niestety silnik goracy, rur pelno wiec malo co widac. Zobacze jak ostygnie czy tam nie ma gdzies nieszczelnosci a wydaje mi sie ze jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . W kazdym razie mogl by ktos kto ma dostep do microcata wrzucic to polaczenie dla silnika 2.5 V6 zeby bylo wiadomo czego szukac. Oczywiscie jak lacza sie tam jakies inne rury od chlodzenia to tez byl bym wdzieczny. Bo rur naprawde tyle ze z gory nic nie widac.

[ Dodano: 2006-06-07, 22:41 ]
waldek79, rzeczywiscie wymiana korka pomogla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Masz u mnie :fcp29 A to syczenie u dolu silnika to byla dziura w oponie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2006-06-16, 19:13 ]
niestety nadal ubywa wody, a co najgorsze ze wycieka z pod glowicy :fcp11 i teraz musze wymienic uszczelki pod glowicami a troche to mnie bedzie kosztowalo :fcp11
__________________
Pomoc tylko na forum ! Nie pros o pomoc przez PW !
1olek jest offline   Odpowiedź z Cytatem