View Single Post
Stary 03-06-2006, 23:07   #3
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzeboch
Wyciekow zadnych nie ma. To wyglada tak jak by gdzies wyparowywal ale nie mam pomyslu gdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Problem sie wzial od momentu wymiany rozrzadu i pompy wodnej. Bylem w zakladzie w ktorym to robilem i nic nie znalezli.
identycznie ja tak miałem :fcp24 wymieniłem rozrzad a później pompe i tez płyn mi wcinało :fcp24

teraz przestało(a dolałem chyba z litr, czy nawet wiecej). A przestało po tym, jak niedawno pojechałem na działke i usłyszałem jak cos bulgoce pod machą, otwieram i słysze jak płyn gotuje sie w okolicy termostatu, wystraszyłem się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powolutku i delikatnie odkreciłem korek w zbiorniczku wyrównawczym(tak jakbys odkrecał korek od coca-coli mocno wzburzonej i ciepłej i to w taki sposób aby nic nie wyleciało) poczekałem az przestanie "bulgotac" w okolicy termostatu i od tamtej pory spokój.

aha, silnik strasznie szybko mi sie nagrzewał i wentylator zbyt często sie właczał. Teraz jest normalnie. Zadziej włacza sie niz jak było 5-10st.C . Oczywiscie taka sama droga i takie same korki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A i bym zapomniał. Rozruszałem i udrożniłem zaworek w korku zbiorniczka wyrównawczego.
  Odpowiedź z Cytatem