View Single Post
Stary 02-06-2006, 19:15   #16
mtz
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 30-12-2005
Skąd: Kraków
Model: Transit
Silnik: 2,2 tdci 115KM
Rocznik: 2010
Postów: 273
Domyślnie

Zapomniałem dodać, a myśle że to ważne.
Blosa koniecznie powinno ustawiac sie jak apeluje na forum kolega maup na analizatorze. Sam po montazu ustawilem na oko jak wszyscy zreszta by gdziekolwiek dojechac :fcp4 . Auto smigalo dobrze i niby wydawaloby sie wszystko OK. A jednak nie. Na analizie wyszlo ze mieszanka byla bardzo uboga. Były + - takie wyniki:
CO =0,09%
CO2=10,20%
Lambda=1300!!!!!
Jakie to ma ewentualne skutki każdy zdaje sobie sprawe.
PAMIĘTAJCIE na oko to chlop umarł :fcp3 :fcp4 :fcp2

Dałem punkcik maup'owi za pomoc telefoniczna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wogóle za blosa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna punkt za pomoc merytoryczna w rozwiazaniu dolotu w moim wozie. Dolot Made in PCV Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dołączam zdjęcia mojego rozwiązania. Na prośbe Assana jedno zdjęcie jest z paczką papierosów dla zobrazowania wielkości tego urządzonka. Do momentu aż nie miałem go w rękach myślałem że jest wiekszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam Mateusz

http://www.install-serwis.com.pl
mtz jest offline   Odpowiedź z Cytatem