View Single Post
Stary 18-04-2006, 09:59   #1
adi
ford::professional
 
Zarejestrowany: 30-03-2005
Skąd: Łódź
Model: Mondeo mk4 Titanium X Combi,
Silnik: 2,0 tdci 143ps
Rocznik: 2010
Postów: 1,529
Domyślnie instalacja gazowa KME DIEGO w mk1 2,0l combi

witam-zadzwonił dzis do mnie kolega który ma mk1 combi 2,0 rok 94 przebieg 220tys km z zapytaniem :czy znam taka instacjeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.rodukt polski KME DIEGO do pełnego wtrysku-z listwa wtryskowa gazu,bo chce sobie zamontować do mondka i jakoś "dziwnie"tania(2600zł) przy innych sekwencjach mu sie ta wydaje.

niestety wsyztskie moje poprzednie i obece autka miałem i mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bez wtrysku...wiec nie wiele mogłem mu podpowiedzieć..

wiec pytam was:
czy ktoś ma i jeżdzi na takim polskim tworze???

co mozecie o tym powiedziec ,jakie ma wady zalety?co z trwałościa(bo to ponoć produkt polski,firmy która juz-ponoć-3 razy upadała?)jak zachowuje sie ta listwa wtryskowa-bo to chyba najdrozszy element tej inst.-jakie moga-są?awarie i usterki jej?jakie ewent koszty naprawy-wymiany po okresie gwarancji-2lata?ile autko z taka sekwencja pali-miasto/trasa??
napiszcie prosze tak wiele jak tylko możecie-kazda rada,uwaga bardzo cenna!!

w sumie i ja moge sie podłączyc do jego pytanie bo na przełomie maja /czerwca moj tata bedzie sobie montowął gaz w swoim mondku wiec wasze opinie,uwagi na pewno przydadza sie nam!
z góry dziekuje za odpowiedzi!
p.s. post specjalnie umiesciłem w forum mondeo a nie lpg bo chce usłyszectylko opinie mondeowców-najlepiej uzytkujących combi!!
pozdrowionka!
__________________
było mk1, mk3 teraz mk4- wszystko combi
adi jest offline   Odpowiedź z Cytatem