Temat: Izzybox
View Single Post
Stary 16-02-2006, 15:35   #18
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

Cytat:
Napisał marek11
Ja osobiscie nie wierze w zadne cudowne wynalazki typu "wetknij" i czuj moc pod maska i oszczednosci przy tankowaniu
ja wierze ale tylko wykonane w firmach tuningowych i to najlepiej renomowanych
Cytat:
Napisał marek11
Wedlug mnie jesli ktos chce sie pochwalic ze ma wiekszy zaprzeg pod maska i go na to stac nie ma sprawy
racja jak kogos stac na wyrzucenie pieniedzy bo inaczej nie mozna tego nazwac nikt nie zwroci forsy za tuning, to chyba tuninguje porzadnie a nie jak najtanszym kosztem i to jeszcze przez internet. podobnie jest z gazem zaoszczedzisz na instalacji to potem wydasz duzo wiecej remontujac silnik i jego osprzet.
na dodatek sterowanie silnika w TDCi nie nalezy do bezawaryjnych wg mnie tunig elektroniczny za 500zl wysylkowy zwiekszy ryzyko awarii a to zwieksza ryzyko utraty zdrowia i zycia i to nie tylko wlasnego.
tuning w firmie zapewni gwarancje i ewentualna szybsza naprawe urzadzenia i jak co to mozna zwalic na firme. a tak jak zamontuje sam sprzet z netu to jeszcze mnie wysmieja ze sie na takie cos skusilem. nie robmy wiochy pod maska. to tak samo zrobic z auta choinke tylko jedynymi konsekwencjami w tym przypadku to wysmiewanie przez otoczenie a nie zagrozenie...


z drugiej strony nie mowie ze w 100%to lipa ten izzybox ale jestem przeciwny wszelkim "wynalazka" z netu a w szczegolnosci z aukci
__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem