View Single Post
Stary 10-01-2006, 11:01   #10
Kaczuszka
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Łódź
Postów: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał lupiec
kaczka sprzedaj samochod ojcu albo matce i niech odrazu zarejestruje moim zdaniem to powinno obnizyc kaoszty oc
niestety nie wchodzi w gre, od 86 roku mielismy super autko (OPEL REKORD Coupe '68 ) zarejestrowane na Mamę ale tak na prawdę to jeżdził i opiekował się nim mój Tata, ale zniżki były. Od 96 roku nikt autkiem nie jeździł - ja prawka nie miałam, Mama się bała a Taty zabrakło. Przez kilka lat opłacałyśmy jeszcze OC z myślą że będzie to moje autko ale jeździć to nie wszystko dbać też trzeba szczególnie przy takim zabytku (Tata zaczął nawet starania o rejestrację jako zabytek). Ciężko było znaleźć kogoś zaufanego kto by mi rozsądnie pomógł przy nim a wiedzy którą Tato mi przekazał było dla mnie za mało. Tak więc z bólem strasznyyyym sprzedałyśmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i od tego czasu nie było żadnego autka aż do Oriona, siostry, brata nie mam za mąż jeszcze nie poszłam więc nie było od kogo użyczyć zniżek...

Pozdrawiam
Kaczuszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem