View Single Post
Stary 08-02-2005, 13:57   #7
rjas
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-06-2004
Skąd: Kraków
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Piro
Rjas - ty rób coś bo jeszcze chwila i Cię DjBrabus Fuzją objedzie
No nieeee, nie dam się. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piro - coś mi się wydaje, że Ty z Project XS - dobrze kombinuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli tak, to ja się jak najbardziej piszę na taką próbę - jeśli oczywiście to możliwe i jeśli nie jest to dla Was jakiś problem. Przy okazji zrobienie dokumentacji - zdjęcia i opis - to chyba niezły pomysł. Może pojawi się stadko innych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)) . Ale tak z drugiej strony o tych dwóch wersjach gaźników słyszałem u Was - pokaz odbył się na zielonym Audi kombi.

Pozdrawiam
rjas
__________________
Pozdrawiam
rjas

Już odebrałem nowe - Vectra kombi 1.9 CDTI 150 kM, 320 Nm.
rjas jest offline