View Single Post
Stary 08-02-2005, 11:02   #5
Piro
ford::average
 
Zarejestrowany: 31-01-2005
Skąd: Kraków
Postów: 122
Domyślnie

Cytat:
Napisał rjas
Mam jeszcze jedno pytanie - z wyjaśnień panów z hamowni wynikało, że są blosy mechaniczne i podłączane do komputera - jakieś zalety, wady ?? Mówili, że w tej chwili podłączają już tylko te pod komputer.
rjas
Gaźnik gazowy powinien być podpięty bezpośrednio do reduktora i niesterowany żadnym zaworem - stosowanie czegokolwiek po drodze powoduje tylko zakłócenia liniowości i prowadzi do klęski mocowej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - o ile o to chodzi bo nie do końca łapię po co ten komputer.

Nie ma czegoś takiego jak blos pod komputer i nie. Jest tylko 1 rodzaj blosa, w dwóch rozmiarach (taki do 150 KM - po obrobieniu i portingu wydala do ok. 200 KM) i taki do 250 KM (wydala do 300 KM jak rozdłubać). Można stosować 2x mały zamiast duży (te duże są już praktycznie nie do kupienia niestety).

----------------------

Myślę że możemy zrobić doświadczenie na Rjasie. Po prostu założymy blosa zamiast tego co masz tak po prostu na próbę. Aczkolwiek założyłem już różnym kumplom i pracownikom z 10 takich ustrojów zamiast zwykłych mikserów (choć gazem się nie zajmuję i nie zamierzam) i ZAWSZE było sporo lepiej. Nie przypuszczam aby miało być inaczej. Dochodzę już do wprawy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale można by porobić zdjęcia "krok po kroku" i wtedy ludzie może bardziej "chwycą" o co chodzi i czym to się je.

-----------------------
Rjas - ty rób coś bo jeszcze chwila i Cię DjBrabus Fuzją objedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Ale z drugiej strony - mleko też ich nie rozwiąże
Vtech & Magazyn KMH & tdi.pl - portal o dieslach
Piro jest offline