View Single Post
Stary 06-01-2005, 10:55   #36
Dj Brabus
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 21-07-2004
Skąd: Kraków
Model: Jeep Grand Cherokee
Silnik: 4.7 V8
Rocznik: 1999
Postów: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał chromol
w tym wieku i jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. panna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z jednej strony nie ma się co dziwić, bo podrywa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prawie wszystkich na tym forum (... siakieś pomarańczowe kotki... ) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Z drugiej strony może panna VIKI nie jest panną, tylko panią domu, która podczas nieobecności męża w domu wypisuje rózne ciekawostki na forum... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niestety internet i forum, to coś takiego anonimowego i każdy może sobie zrobić wydumany podpis - ja na przykład mogę sobie wymyśleć nick "Gorąca blondynka_24" i nikt mi tego nie udowodni, że nią nie jestem...

P.S. Lady VIKI - pamiętasz topic Kuny o naszych zdjęciach? Czy ja straciłem rachybę, czy Twoje zdjęcie się tam jednak NIE pojawiło? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 8-)
__________________
Dbajcie o siebie i innych!!

Grzegorz Skarbek

www.autogaleria.pl
Dj Brabus jest offline   Odpowiedź z Cytatem