View Single Post
Stary 01-10-2004, 14:28   #4
Ford Fusion
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-05-2004
Postów: 79
Domyślnie

Wg ciebie nalezałoby zatem publikować programy łamiace kody odbiorników fabrycznych, schematy instalacji alarmowych (jak i gdzie co podłączono w samochodach), kody kluczy do zamków i dalsze pełne informacje np. gdzie uderzyć by wyłamać blokadę skrzyni lub kierownicy, czym zdeszyfrować albo zakłócić sygnał pilota. Przecież wszystko może się zdarzyć "w trasie" i chcąc wrócić do domu trzeba byłoby wiedzieć jak "złamać" zabezpieczenia. Protestujesz, bo kupiłeś radio bez kodu. Ale zastanów się ilu szukających okazji łatwego zarobku robi to samo. Chcą wiedzieć jak szybko można odkrecić koła z blokadami, jak otworzyć samochód nie wywołując alarmu, jak wywrać lusterka itp. I potem płaczemy, zę nam skradziono. A skradziono, bo jest popyt. I dlatego uważam, że nie wolno stwarzać popytu na kradzione kołpaki, radia, lusterka, koła. NIe kupujmy od złodzieji. Ten własnie kod jest po to, by złodziej przechodzący koło samochodu z takim radiem wiedział, zę go nie rozkoduje i nie warto włamywać się do auta. A my prosimy o pomoc piratów: wygenerujcie mi kod bo go nie mam. I ktoś wiedząc, że sprzeda program pisze go (albo kradnie). NIe ma żadnego wytłumaczenia w stylu: zgubiłem, kupiłem bez..A szcególnie nie wolno tego publikować na forum.

Ford Fusion
Ford Fusion jest offline