View Single Post
Stary 30-06-2004, 23:42   #5
denon2000
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-04-2004
Skąd: LUBLIN
Model: Focus IIFL
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 427
Domyślnie

Ja założyłem w grudniu zeszłego roku II-generację (sterowanie polskie bingo-s). Do tej pory zrobiłem ok 12kkm. Robiłem to w jednym z najstarszych zakładów w Lublinie, gdzie wielu znajomych już zakładało. Jak narazie miałem 1 wystrzał (w lutym), ale mogę powiedzieć że z mojej winy (już to kiedyś opisywałem) - teraz już się nauczyłem jeździć i wszystko jest ok.
Sam się długo zastanawiałem czy nie założyć IV gen. ale parę osób mnie przekonało, że w przypadku mojego samochodu to niepotrzebny wydatek. Teraz to wiem - szczególnie że zbliżam się do momentu kiedy koszty instalajacji zwrócą się.

Co do świeczek to od razu jedna rzecz - bierz tylko platynowe - kosztują ok 30zł/szt. ale są o wiele pewniejsze od "normanych" i wystarczają na dłużej - kosztowo wychodzi później na jedno.
Przewodów jeszcze nie zmieniałem, ale zobacz na http://www.abscar.pl (albo com.pl - nie pamiętam) tam powinny być.

Przed założeniem gazu zrób pomiar spalin i zwróć uwagę na działanie silnika krokowego - usterki tego drugiego szczególnie widać na gazie.
denon2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem