View Single Post
Stary 15-05-2024, 22:01   #9405
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To Twój i jesteś jedynym właścicielem, czy Twój firmowy ?
A co to ma do rzeczy?
Akurat konfigurowałem go pod siebie, mam prawo pierwokupu po 45 miesiącach i zamierzam to zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co może być lepszego jak kupno nowego auta nie za swoja kasę, firma spłaca Ci raty a Ty potem go sobie wykupujesz? o karcie paliwowej nie wspominam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Także no hmm.. tak, Ty masz lepiej bo masz SWOJE mk5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał paoloWawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@prokop123 @piotrek305

Gratulacje Panowie!!

No jasne, już widzę jak biegniesz do randomowego lakiernika lakierować całe nowe auto, potem po dwóch latach kolejny raz, a potem sprzedajesz komuś takie auto z trzecią warstwą lakieru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Swoją drogą gdzie lakiernik za 8k polakieruje całe auto, chyba w popularnym ostatnio Mińsku?

Ja już to kiedyś tu pisałem - sam wydałem niecałe 12 bo nie robiłem full body a ograniczyłem się do frontu i wszystkich drzwi (przód wiadomo, a drzwi żeby nie obijali na parkingu), więc tylna część auta jest bez folii. To moje pierwsze nowe auto z salonu i po prostu miałem taki kaprys, żeby jak najdłużej auto wyglądało jak fabrycznie nowe (po roku absolutnie zero odprysków, jakby wyjechało dopiero z salonu). Na szczęście to nie jest karalne. Też w rodzinie głód z tego powodu nie zapanował.



Akurat co do ceramiki się zgadzam, ona nie ma kompletnie sensu. Albo nic nie robisz albo folię, takie moje zdanie po wczytaniu się w szczegóły.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
Dziękuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Twoja E Klasa tez jest kozak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem