Temat: [Mondeo 2000-2007] Wymiana radia nawigacji na androida
View Single Post
Stary 11-05-2024, 15:38   #27
Romanek100
ford::average
 
Avatar Romanek100
 
Imię: Roman
Zarejestrowany: 10-09-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK3
Silnik: TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 154
Domyślnie Odp: Wymiana radia nawigacji na androida

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Słusza racja.

Bump: To jeszcze do znawców tematu miałbym dwa pytania.

1. Jak wygląda proces aktualizacji oprogramowania a takim radiu, czy po wgraniu aktualizacji wszystko się kasuje i wraca do początku jak ze sklepu? Chodzi mi o to, że u mnie nie daje się ustawić logo startowego na FORD a sprzedawca w opisie miał, że można. Teraz czekam już kilka dni na aktualizację, która ma mi podesłać.

2. Po przekręceniu kluczyka resetują mi się zegary (licznik). Tak mam za każdym razem. Wiem, powiecie do wymiany akumulator, ale ja byłem dziś i chciałem kupić nowy, ale znajomy sprzedawca mi na początku posprawdzał mój i wyszło 91% sprawności - czyli super. jak myślicie, czy to zerowanie może być spowodowane tym, że teraz nie mam nic podłączone i kable wiszą w powietrzu, czy gdzieś coś mi zwiera (choć wszystko wczoraj posprawdzałem i jest OK)?

A i jeszcze jedno. Skoro jest tak, że to radio mi się nie wyłącza po przekręceniu kluczyka, nawet jak go wyjmę, to chyba nie ma sensu podłączanie stałego + ? Jak myślicie? Jak jest wszystko podłączone tak jak powinno być w instrukcji, to dzieje się tak: https://megawrzuta.pl/download/710f1...f66ef9d86.html
To pewnie tyle. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 14-05-2024 o 06:04
Romanek100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem