Temat: [Ogólne] Doinstalowanie modułu BT/VC
View Single Post
Stary 01-05-2024, 17:37   #6011
Bialy837
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-04-2024
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

A więc, zamówiłem moduł 212, po przewertowaniu kilkudziesięciu stron w poszukiwaniu info między 112 i 212 wyszło mi że większej mogę podpiąć 212.
Wymieniłem moduł no i pojawiło się info o aktualizacji modułu bvc, następnie pojawiły się problemy, nie odpala mi CD, klikając przycisk w moim FXie mam tylko na ekranie AUX In, konwers pokazuje CD aktywne u nawet pokazuje co jest na płycie, ale nie odpala, radio raz działa i da się włączyć,.drugim razem nie ma i przycisk nie reaguje, navi,mapy i pozostałe przyciski działają. Streaming oczywiście tez się nie pojawił, ale to pewnie do odpalenia przez kompa, no ale martwi mnie to CD i radio bo coś nie styka gdzieś, ktoś miał podobnie?

EDIT: Będę naprawdę wdzięczny jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje, gdzieś w jakimś archiwum jakiegoś forum mi mignęło że moduł 212 i FX mogą się nie lubić, ale to była tyko wspominka żeby przeszukać forum bo już temat kiedyś był, niestety w archiwum nie ma szukajki

Ostatnio edytowane przez Bialy837 ; 16-05-2024 o 19:43 Powód: BRak odpowiedzi na pytanie
Bialy837 jest offline   Odpowiedź z Cytatem