View Single Post
Stary 11-04-2024, 15:40   #251
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,377
Domyślnie Odp: Dołożenie aktywnego tempomatu. Czy ktoś już to robił ?

Właśnie przejrzałem 2 wątki (przy standardowych ustawieniach, pierwszy miał 22 strony, ten tutaj ma 25) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zdążyłem się właśnie dokształcić aby jeszcze raz edytować swój wpis/dodać aktualizację mimo że sam nie dokładam radaru do MK4 bo MK4 nie posiadam.
Dziwię się tylko czemu niektórzy nie mają takich chęci żeby poczytać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale faktycznie - numeru zaślepki zderzaka jeszcze nie znalazłem (a nie pamiętam z głowy jak wygląda radar w MK4 w zderzaku a na dwór na parking nie chce mi się wychodzić aby zajrzeć ) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

edit... a sorry. już znalazłem kilka przykładowych zdjęć gdzie poznaję zaślepkę:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

ciekawi mnie czy czasami nie jest to cały grill z zaślepką, a nie sama dokładana/wpinana zaślepka.
ile czasu mi zajmie znalezienie tego info? czas start ?

edit: 3 minuty. tyle czasu zajęło mi odnalezienie 8-miu aukcji na ebayu z dolnym grillem do Focusa MK4. przejrzałem ST, ST-Line i Vignale.
W każdym ten dolny grill wygląda inaczej i w każdym wygląda mi że w MK4 jest to część grilla a nie dopinana zaślepka

Ostatnio edytowane przez edmun ; 11-04-2024 o 15:45
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem