Temat: [Transit 2000-2006] Wymiana rozrządu 2.0TDI
View Single Post
Stary 07-04-2024, 08:38   #18
Wicek
ford::beginner
 
Avatar Wicek
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-05-2017
Skąd: Lądek-Zdrój
Model: Transit Tourneo
Silnik: 2.0td
Rocznik: 2006
Postów: 38
Domyślnie Odp: Wymiana rozrządu 2.0TDI

Cytat:
Napisał marek230482 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To gdzieś koło połowy. Jeździć, obserwować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ufff... dziękuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jest szum, to jest rzęchot, tak jakby łańcuch przeciągany po krawędzi. Słychać to głośno, kiedy zanika jest to od razu zauważalne. O tym pisałem...
Czyli nic z tego. Bo nawet gdyby rzeczywiście słoń mi na ucho nadepnął, to... byłoby to widać w którymś miejscu w środku (na obudowie). A tu nic. Jak dla mnie - elegancko.
Zatem nie ruszam.

dziekuje za wsparcie i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Nie każda morda pasuje do Forda...
Wicek jest offline   Odpowiedź z Cytatem