View Single Post
Stary 19-03-2024, 08:12   #10
pablo032
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-10-2015
Skąd: Polkowice
Model: S-Max
Silnik: 2000 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 34
Domyślnie Odp: wymian jednostki car audio ACM

Efekt ok ale nadal wolę oryginał a dlatego że to nie moje auto tylko żony świeży zakup już dołożyłem i aktywowałem mu halogeny a chcę jeszcze kamerę cofania bo niestety moja pani narzeka że światło wsteczne pozostawia wiele do życzenia nawet pomimo wymiany standardowej żarówki na led i to jedną z mocniejszych na rynku. Wracając to tematu pytałem sprzedającego z tej oferty czy jest skłonny sprzedać sam daszek niestety nie dlatego pytam was czy któryś z tych 2 będzie pasował .

Bump: https://ovoko.pl/czesci-samochodowe/...SABEgLR2_D_BwE

Daszek udało się kupić na dana chwile zmieniony został moduł sync moduł już zaktualizowany gada w ojczystym języku wymieniony zestaw audio na sony ale jest problem z radiem jak i na poprzednim zestawie tak i na tym odbiór radia jest bardzo słaby czy można temu jakoś zaradzić . Pytanie czy po wymianie zestawu muszę coś grzebać w ustawieniu auta np forscan bo jak na razie działa wszystko usb blutu wybieranie głosowe czytanie sms tylko radio słabo ale na poprzednim jak pisałem również była lipa zastanawiam się na zmianą stopki anteny.

Ostatnio edytowane przez pablo032 ; 20-03-2024 o 09:01
pablo032 jest offline   Odpowiedź z Cytatem