View Single Post
Stary 11-03-2024, 10:33   #68
jagd
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-05-2006
Skąd: Poznań
Model: S-Max, B-Max, Kuga
Silnik: 2.0TDCI, 1.0, FHEV 2.5
Rocznik: 16, 16, 24
Postów: 52
Domyślnie Odp: zakup tuż przed liftem - czy warto?

Cytat:
Napisał athlon64x4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podobno baaardzo dużo osób (podobnie jak ja) wybierało tapicerkę z stline X z czerwonymi przeszyciami. Świadomie, że względu na aspekt wizualny - ta "skora" w jakości / dotyku była mówiąc delikatnie taka sobie... dodatkowo wykluczala AGR
Nie do końca rozumiem - w ST-Line X ta niby "alkantara" i czerwone przeszycia mają AGR...
(ja w specyfikacji mam obie te rzeczy)

Bump:
Cytat:
Napisał Piotrek Kurten Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadza się, nie ma Vignale. Szkoda, bo to niezły wypas był. Drewno i wszystko w skórze, nawet deska i ogólnie widać było, że prawie premium. To było coś...

Zamiast tego wrzucili jakieś Active X ze szmacianym welurem i prześwitem większym o 1.5 cm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Jest tylko częściowo skórzana. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ten top pakiet na wizualizacji ma trim z drewna... Czy źle widzę?
__________________
Samochody służą do tego, by podwozić nimi rower.
jagd jest offline   Odpowiedź z Cytatem