Temat: [Kuga 2020- ] Ciche "klikanie" kierunkowskazów
View Single Post
Stary 10-03-2024, 13:40   #6
OldFocus
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-10-2016
Model: Kuga MK3
Silnik: benzyna
Rocznik: 2023
Postów: 6
Domyślnie Odp: Ciche "klikanie" kierunkowskazów

Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli dla kolegi wszystko jest proste i łatwe, to zamiast pytać - weź i zrób
- pytałem w nadziei znalezienia pomocy kogoś, kto wie więcej niż ja.
Dyskusja na poziomie trzepaka mnie nie interesuje.
A pisząc, że to łatwe miałem na myśli producenta a nie końcowego użytkownika.

Cytat:
Napisał pankrakus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz nam na przyszłość, żebyśmy wiedzieli jak to zrobić,
bo same nieuki na tym forum
- jeden frustrat na pewno.

Liczyłem np. na informację, czy "biper" wydający dźwięki klikania jest łatwo dostępny to mogłoby pozwolić na np. równoległe dołączenie dodatkowego.
Czasami software zawiera nieudokumentowane funkcje - miałem nadzieję, że ktoś taką zna.
Co do przyszłości, jeżeli hardware na regulację pozwala, to może któraś aktualizacja softu to umożliwi. I wtedy na pewno o tym napiszę.

Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał Sisiek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety w wielu obszarach producenci idą dziś na skróty.
Zgadzam się, a Ford bardzo mnie rozczarował. Instrukcja do Focusa była przyzwoicie wydrukowaną książeczką, gdzie znajdowałem wszystko czego szukałem. Teraz pobieram PDF - ok. to nawet lepiej, bo teoretycznie, nawet bez użycia AI można utworzyć inną dla każdej wersji. Tymczasem tam jest kocioł ze wszystkim (650 str.) i pełno błędów. Tak niechlujnie napisanej instrukcji jeszcze nie widziałem. Ale przepraszam, to już było OT.

Ostatnio edytowane przez OldFocus ; 10-03-2024 o 13:59
OldFocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem