Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 06-03-2024, 15:45   #2000
Smartek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-02-2024
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 7
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Pudełka" nie da się użyć bez jb Sync3... Nie istnieje też wizualizacja z pudełka na wersji 3.0 softu Sync3.
Tak więc 'w razie czego' to trzeba zrobić i jb i wgrać najnowszą wersję 3.4...
Dzięki, cenna wiedza.

Dzisiaj spróbowałem zrobić mniej inwazyjną aktualizację do tej oficjalnej ze strony Forda. Przygotowałem pendrive zgodnie z instrukcją, format do exFAT, w głównym katalogu pendrive'a dwa pliki + folder SyncMyRide. Robiłem format trzykrotnie, z czego ostatni na innym komputerze z innym Windowsem dla pewności i niestety, po włożeniu pendrive'a do USB nic się nie dzieje - pendrive chwilę miga, więc dostaje zasilanie, jeździłem z nim kilkanaście minut, potem kombinowałem na różne sposoby, z zapłonem, włączonym i zgaszonym silnikiem itd.

Widziałem na filmikach, że ludziom komunikat o aktualizacji wyskakuje w ciągu maksymalnie kilkunastu sekund od włożenia pendrive'a w gniazdo USB.

Co jeszcze mogę spróbować zrobić, żeby SYNC3 "zobaczył" włożonego pendrive'a? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Smartek jest offline   Odpowiedź z Cytatem