Temat: [Focus 2014-2018] Wyłącznik airbag pasażera
View Single Post
Stary 24-02-2024, 21:54   #37
misiek_wspanialy
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-06-2020
Skąd: Kraków
Model: Ford Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 TDCi 120KM
Rocznik: 2017
Postów: 9
Domyślnie Odp: Aktywacja wyłącznika poduszki powietrznej pasażera

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takie dotyczące konfiguracji wyłącznika i kontrolki wyłączenia poduszki pasażera. Wskazane na screenshocie - choć zawartość jest z auta bez wyłącznika.
Dzięki! To jest bardzo wartościowa informacja. Oznacza to, że w konfiguracji As-Built od RCM na odpowiednich miejscach należy przestawić dwa bity.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę tylko nie skarżyć się "ale ja nie mam UCDSa..." bo na to nic nie poradzę.
Podobnie jak nikt mnie nie zmusi do używania FORScana do konfiguracji w obszarze systemu bezpieczeństwa...
Zgoda, ale UCDS też nie jest oficjalnym narzędziem. Ma o wiele większe możliwości, ale w dalszym ciągu jest to oprogramowanie, które powstało przy pomocy inżynierii wstecznej kolegów zza wschodniej granicy.

Czy ktoś z klubowiczów z MK3 FL, który posiada wyłącznik byłby w stanie udostępnić zrzut As-Built z RCM ze swojego samochodu? Jeśli ta opcja była dokładana później to powinno dać się porównać te dane z danymi z serwerów Forda i rozpracować, które bity odpowiadają za wyłącznik i lampkę.
misiek_wspanialy jest offline   Odpowiedź z Cytatem