View Single Post
Stary 12-02-2024, 07:40   #1
makanox
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 18-03-2018
Model: FOCUS
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 20
Domyślnie migająca dioda led nad zegarami.Podczas uruchamiania silnika rozrusznik wolno kręci

Cześć,
w Foce wymieniłem rozrząd oraz tarcze i klocki. Po wymianie tych komponentów okazało się, że szarpie podczas przyspieszania na rozgrzanym silniku więc wymieniłem świece i problem ustał. Piszę to tylko dlatego, że aktualny problem dotyczy rozruchu i nie wiem, czy wcześniejsze wymiany mogą mieć na to wpływ. Podczas uruchamiania silnika rozrusznik wolno kręci jak by było mu ciężko, ale odpala. Z dnia na dzień coraz ciężej, a dziś podczas kręcenia zapalały się światła. W aucie światła były na 0 (wyłączone). Dodatkowo dioda od alarmu między zegarami po uruchomieniu foki mrugała na czerwono. Po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu przestała. Czy wymiana rozrządu może mieć na to wpływ? Czy to przypadek i może akumulator się kończy? Proszę o pomoc jeżeli ktoś miał podobny przypadek lub wie, co może być nie tak. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez makanox ; 12-02-2024 o 07:42
makanox jest offline   Odpowiedź z Cytatem