View Single Post
Stary 05-02-2024, 20:49   #3713
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Może nie do końca jasne zatem wypunktuję.
1. Wpisałem vin na stronie forda,
2. Ściągnąłem aktualizacje i wrzuciłem na pendrive,
3. Zrobiłem aktualizacje w aucie z pendrive,
4. Wpisałem vin na stronie forda i chciałem wrzucić z pendrive dziennik aktualizacji. Wyskoczył błąd transmisji pliku i od tej pory wpisując vin wyskakuje komunikat o błędzie transmisji i że specjaliści forda zajmą się sprawą i usuną błądGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Nie mam możliwości ponownego wrzucenia dziennika, bo nie ma w co kliknąć pisząc najprościej. Nie robię aktualizacji pierwszy raz, ale pierwszy raz tak się stało. Jak uruchomię w aucie aktualizację po wifi to zaczyna ciągnąć następne pliki, które są już aktualizacją map, ale nie mam możliwości dokończenia w ten sposób aktualizacji. Twoja porada jest jakimś tam rozwiązaniem, ale ja chcę, żeby było wszystko poprawnie i zgodnie z baza forda. Nie chodzi mi nawet o mapy, bo i tak z nich nie korzystam. Pytam zatem, czy ktoś ma link który da mi możliwość aktualizacji bazy forda, bez wpisywania vinu na stronie forda. Myślałem nawet, czy nie zrobić podmiany, tzn innym vinem uzyskać dostęp do możliwości wywołania "klawisza", żeby móc zaciągnąć plik z pendrive jednocześnie zmieniając vin już na swój na stronie.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem