View Single Post
Stary 16-01-2024, 20:59   #12
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Czy kupiłbys ponownie Kugę 2.5 FHEV?

Cytat:
Napisał Szwagier Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W innym wątku, pisałeś o wymianie przednich lamp w kudze, w aucie które mi oferują sa podstawowe reflektory na led/żarówka. Jak je oceniasz? Warto w przyszłości dołożyć i wymienić na te z wersji X? Czyli "4 soczewki LED: statyczne mijania + długie LED + kierunek na pasku LED. " ?
Problem w pierwszych sztukach 2.5 był z przegrzewaniem, była na to akcja serwisowa i wyjmowali listki z żaluzji przed chłodnicą. Kolejny duży problem to luszczace się przyciski od szyb....

Co do lamp, wczoraj oddałem prawdopodobnie pierwsza w Polsce Kugę mk3 2021 2.5 PHEW z PL salonu w której wymieniłem zwykle żarówkowe lampy na najbogatsze Adaptacyjne ledy. Cały system działa jak oryginał, niestety mimo wersji STline nie ma nawet kawałka instalacji do tego systemu więc o utrzymaniu gwarancji można zapomnieć. Szkoda bo MK2 w bogatych wersjach miały całą instalacje pod Xenon i bez problemu robiło się takie wymiany bez obawy o gwarancję.
Zwykle lampy na żarówce w takim aucie to jedna wielka pomyłka i na dzisiejsze czasy nie świeci to wogole....
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem