View Single Post
Stary 16-01-2024, 08:34   #8
Szwagier
ford::amateur
 
Imię: Jasiek
Zarejestrowany: 11-01-2024
Model: narazie brak
Silnik: narazie brak
Rocznik: narazie brak
Postów: 3
Domyślnie Odp: Czy kupiłbys ponownie Kugę 2.5 FHEV?

dzięki za dotychczasowe odpowiedzi!

Cytat:
Napisał Narpiew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. Wewnątrz ok, oprócz przycisków przełączników szyb, zewnątrz - dramat (w moim modelu)
z zewnątrz? tzn że jest źle spasowany? delikatny lakier?
odnosnie usterek to czy zostały one wyeliminowane? Masz w profilu podany Nowy Sącz, jak oceniasz zatem ASO forda wikar? Chyba że gdzie indziej kupiłeś / serwisowałeś auto.

Cytat:
Napisał arturmsi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie lepiej czekać na lifting? Zobacz sobie jak wygląda Escape 2023
Tak widziałem. Z zew zmiany nawet na + ale wew niewiele się zmienił, nie podoba mi się że obsługa klimatyzacji poszła na ekran dotykowy. Najistotniejsza jest jednak cena, sprzedawca w salonie powiedział że auto będzie droższe i na pewno nie uzyskam takiej ceny jak w przypadku auta z rocznika 2023. Za wymienioną konfigurację czyli Kuga FHEV AWD ST line + pakiety (fotele agr, ele klapa, drive assis, winter, ciemne szyby) + rozszerzona ochrona do 4 lat i ubezpieczenie oc/ac na rok, mam cenę 175k. Zgaduje ze podobny pod względem pakietów st line po lifcie będzie kosztował znacznie bliżej 200k jak nie powyżej.

Cytat:
Napisał BarKac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Tak (ale tylko w tej wersji, którą teraz mam, czyli Vignale).
Vignale ze względu na wygląd, wyposazenie, fotele? :>
Czy aku wymienili Panu na większy? 55Ah (fabrycznie chyba był 35Ah)?

Cytat:
Napisał somer1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
140kkm, wymana tłumika drgań ( u mnie skuteczna) i akumulatora
Napęd, skrzynia biegów, nagłośnienie ,pakiet zimowy i X, cisza!
dobrze wiedzieć że są przypadki gdzie wymiana eliminuje tą 'przypadłość'. Czy warto wg Ciebie zainwestować w jakąś ochronę lakieru? Z pozycją za kierownicą odniosłem podobne wrażenie, to co napisałem o pochyleniu wieńca kierownicy, wg mnie jest on bardziej pod kątem 90* niż w innych autach. Oferowany samochód jest zwykłym ST line bez X, ma dodane kilka pakietów by nieco się zbliżyć do X (fotele agr, ele klapa, przyciemnione szyby) ale świtała długie są zwykłe na żarówce. Czy wg Ciebie kwota 175k to dobra cena jak za to auto? Kuga FHEV AWD ST line + pakiety (fotele agr, ele klapa, drive assis, winter, ciemne szyby) + ochrona 4 lata + ac/oc na rok.

Cytat:
Napisał Rolo28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4. U mnie jest wersja Stline x Która mi sie podoba ale zawieszenie to bym z Viniale wsadził albo Titanium z deka za twarde.
Widzisz a mi sprzedawca po jeździe testowej vignale powiedział że ma to samo zawieszenie co st line.. kolejna ściema..
Jak oceniasz reflektory w st line x? Mam nadzieję że te podstawowe z ST line nie są tak totalnie beznadziejne.
Co do mocy to odniosłem podobne wrażenie, troszkę mu brakuje mocy, Karoq 2.0 tsi awd przy kudze wypada znacznie lepiej no ale tez kosztem zuzycia.

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak kupił bym 2.5, ja jestem zakochany w tym połączeniu hybrydy z automatyczną skrzynią.
Oczywiście że licze się z tym co napisałeś odnośnie 'plastików', nie jestem pod tym względem wybredny, byle tylko auto po dłuższym dystansie się nie sypało ale wygląda na to że spasowanie daje rade i się nie pogarsza z kilometrami.
Czy w Twojej Kudze nie miałeś problemów z tłumikiem drgań?
W innym wątku, pisałeś o wymianie przednich lamp w kudze, w aucie które mi oferują sa podstawowe reflektory na led/żarówka. Jak je oceniasz? Warto w przyszłości dołożyć i wymienić na te z wersji X? Czyli "4 soczewki LED: statyczne mijania + długie LED + kierunek na pasku LED. " ?
Szwagier jest offline   Odpowiedź z Cytatem