View Single Post
Stary 15-01-2024, 00:31   #9272
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,555
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto trzeba kupować z głową a nie narzekać potem
Najlepsze podsumowanie, dobrze przeanalizować swoje potrzeby a nie kierować się modą.

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co w ogóle ma bezpieczeństwo wspólnego z SUVem? Kolejna paplanina medialna.
Tak twierdzą użytkownicy, szczególnie jeśli chodzi o "poczucie bezpieczeństwa" a nie realne bezpieczeństwo. Panie często tak twierdzą.

Cytat:
Napisał kocur Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisałem na przykładzie mojej RAVki - byłem nad morzem, kilka razy w Bieszczadach - nigdy nie przeszkadzał mi "mityczny" hałas.
Dlatego kupiłem bo auto jest mega wygodne i świetnie wypasażone. Nie skrzypi tunel środkowy jak w niejednym aucie za 300k w którym siedziałem.
Cieszę się, że Ci pasuje, to najważniejsze. Ja mam skrajnie inne odczucia, jeździłem wersją z 2020 to powyżej 120km/h mega głośno. Prowadziła się też słabo. Już nie mówiąc o wcześniejszych wersjach jeszcze poprzedniego modelu dla mnie to była jakaś tragedia, jak w traktorze (ale kolega się zachwycał za to, jak widać każdy oczekuje czegoś innego).

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stawiam że wiele, ale niewiele się do tego przyzna.
No właśnie. A moda się kręci, producenci też chętnie z tego korzystają aby zrobić takie auta z większą marżą. Tak samo jak była moda na minivany, ludzie kupowali ostro przez chwilę tylko aby koniecznie miał 7 miejsc a znam co najmniej kilka osób co jeździła max w 4 osoby a zazwyczaj jedna.

Chociaż minivan ma przynajmniej taką zaletę względem suva że jest dużo miejsca na bagaż.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem