View Single Post
Stary 12-01-2024, 15:48   #9256
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał M.A.J. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hałas w RAV4 - dla mnie był nieakceptowalny powyżej 100km/h, przy autostradowych 140km/4 w zasadzie ciężko rozmawiać. Aerodynamika Toi Toia robiła swoje, a brak wyciszenia nadkoli i dachu dokładała się do obrazu.
Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Testowo na weekend miałem q3 sportback 150 KM.
Podobno 245 KM ma inne lepsze wyciszenie ale nie sposób znaleźć wersję z takim silnikiem na testy.
Bo to są "modne" auta których główne przeznaczenie to jazda od kosmetyczki do przedszkola i lokalnej galerii. Ewentualnie dla dziadka do kościoła czy działkę bo uda się handlowcowi je wcisnąć. Przy okazji mają dać dodatkowe często fałszywe poczucie bezpieczeństwa i cytując "uchronić przed wypadkiem, którego będą sprawcą".

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam nadzieję że będzie chociaż tak jak w Mondeo z wyciszeniem. Na to że będzie lepiej nie liczę bo wersja 150 KM w benzynie kiepsko wyciszona, tanie plastiki i wyciszenie jak w fieście niestety
Niestety prawie na pewno nie będzie, nie taki cel jest tych pojazdów.

Ciekawe ile jeszcze osób w imię mody rozczaruje się "nowinkami".
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem