View Single Post
Stary 23-11-2023, 08:22   #13
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,669
Domyślnie Odp: ASO w Wawie - warte uwagi

Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Według wieści z 1 ręki tak właśnie jest. Panowie mechanicy-założyciele zaczęli jechać na legendzie. Mają nowych młodych pracowników. Ci robią jak potrafią. A jak nie potrafią, to niby zrobią. Szefostwo już się napracowało i nawet nadzorować im się nie chce.
Ja tam nie mogę im nic zarzucić. Moje oczekiwania spełniają. Jedyne co sprawia problem, to termin naprawy. Są popularni, więc terminy mają odległe.

Ich plusem jest to, że realizują zlecenia nietypowe i niestandardowe dla naprawy czy tuningu auta. Miałem problem z przełożeniem przewodów głośnikowych przez drzwi? Rozwiercili, przeciągnęli kable. Instalacja niefabrycznych świateł dziennych? Zrobili.

Mają też auta zastępcze, co nie każdy serwis ma, co dla mnie jest istotnym punktem naprawy.

A ceny? Nie są niskie, ale tak porównując inne serwisy, to są normalne, uśredniły się z innymi punktami w Warszawie. Porównuję w punktach: wymiana sprzęgła, klocków/tarcz hamulcowych, przegląd ogólny, wymiana tulej lub łożysk w zawieszeniu, itp.

Czasem korzystam z innego punktu napraw: Auto Loma na Braci Wagów na Ursynowie, ale tylko dlatego że do domu mogę iść pieszo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ten też dobrze serwisuje auto, ale ceny ma zauważalnie wyższe (ale bez przesady) od Solid Garage, no i zastępczych pojazdów nie oferuje. Jakościowo podobnie w obu serwisach jest.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem