View Single Post
Stary 19-11-2023, 22:22   #9202
Tetryk
ford::average
 
Avatar Tetryk
 
Imię: Tetryk
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: OKR
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0TDCi 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 102
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał prokop123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć wszystkim
Moje mondeo głównie stało, praca z domu, pandemia i znów praca z domu, ma 32 tys a w kwietniu skończy 7 lat.
Zmieniło mi się w życiu i teraz będę częściej w trasy na południe jeździł.
Mam pytanie, znajomy namawia mnie na Audi S5 3.0 tfsi. Nigdy takim nie jechałem ani w takim nie siedziałem.
Pomijając wiadomome kwestie cenowe, czy większej mocy, to czy ktoś ma może porównanie jak w S5 jest z wyciszeniem vs viglale w benzynie?

Lubię Mondeo za tą ciszę, lecieć 140 i cieszyć się komfortem ciszy a nie szumami

Wiem że sam powinienem się przejechać ale auto w Kołobrzegu stoi ��
Czemu niemieckie marki (grupa VW, BMW i MB) są takie bogate?
Bo kroją klientów. Nie masz wydatków to kup se Audi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Masz nówkę Vignale to śmigaj na połednie. Mój już 3 razy Andaluzję głęboką zaliczył (innymi autami tylko po razie tam jeździłem), naprawdę ciężko coś znaleźć lepszego poniżej 450k z nowych aut.
A moc .. cóż, biorąc pod uwagę wieczne remonty w Niemcach i ilość fotoradarów wszędzie poza Niemcami i Polską to i tak będziesz jechał 130 km/h, nawet 600 konnym wozem. A Niemca z lewego pasa też zgonisz Ecoboostem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było: PF126p, PF125p, H Accord Vgen, Peugeot 407, 607, 508, Mazda CX-7 i BMW E38 750 (nigdy więcej niemieckich rzeczy)
Tetryk jest offline   Odpowiedź z Cytatem