Temat: [Mondeo 2007-2014] Program konfiguracji - ELMconfig
View Single Post
Stary 14-11-2023, 10:59   #2457
Lord_Fordemort
ford::beginner
 
Avatar Lord_Fordemort
 
Zarejestrowany: 25-01-2019
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 (240)
Rocznik: 2013
Postów: 33
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał tomao Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy cyfrowy prędkościomierz nie był częścią niefabrycznego (chyba ze źródła rosyjskiego) oprogramowania licznika? Jeśli tak, to pewnie nie da się go w prosty sposób wyłączyć programem diagnostycznym.
To słabo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
menu licznika, tak jak to robisz dotychczas

to tak częsta czynność że musisz to usuwać z softu licznika?
Niby nie, zazwyczaj tylko 2x w roku (wiosna/jesień) podłączam ładowarkę (Unit 6.5) i robię recondition;
oczywiście zdarzy się czasem, że np. żona zapomni zgasić lampkę w środku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wtedy wiadomo, trzeba doraźnie procedurę powtórzyć.
Ale był czas, że miałem problem z "mechanikiem" od skrzyni (nie z samą skrzynią - problemem był idiota, który podjął się naprawy i nie umiał jej dokończyć) i auto w ciągu roku kilkanaście razy (!!!) oddawałem do poprawki, za każdym razem był odpinany akumulator, więc musiałem ręcznie wyłączać ten licznik i dlatego chciałem się go pozbyć trwale.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Usunięcie "trwałe" oznacza wgranie na nowo softu do C+ bez tej funkcji.
Tego się obawiałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No nic, dam radę z tym żyć.

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pamiętam czy przycisk PAM jest w opcji tylko z tylnymi czujnikami.
Ale ja mam przód+tyłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak, da się?
__________________
Jeśli młodzież przestanie być rewolucyjna, to źle to wróży i młodzieży, i rewolucji
Lord_Fordemort jest offline   Odpowiedź z Cytatem