View Single Post
Stary 23-10-2023, 09:29   #380
castrol
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-01-2023
Skąd: Józefosław
Model: S-Max ST Line
Silnik: 2.0 Diesel
Rocznik: 2022
Postów: 64
Domyślnie Odp: Hybryda - kto już ma, wrażenia i odbiór

Cytat:
Napisał biegacz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Użytkowałem S-Maxa z 2017 roku przez 3 lata i dla mojej rodziny to idealne auto. Brak schowków pod fotelami,
W wersji z 2017 roku miałeś schowki pod fotelami? Bo szukam jakiegoś info czy w wersji 2015-2023 były takowe schowki ale nigdzie nie mogę znaleźć. Masz może jakieś zdjęcie? Da się takie schowki może dołożyć?

Cytat:
Tak mnie to męczyło że zakupiłem ten dyfuzor i boczki do tego zderzaka i już siedzi taki jak być powinien. Jest tylko delikatne wycięcie na hak, praktycznie nie widoczne.
Mógłbyś wrzucić zdjęcie jak to wygląda? Też mam wypinany hak, ale wiedziałem o tym, że przy haku jest inny dyfuzor. Ja z haka i tak nie mógłbym zrezygnować bo S-Maxa używam do ciągnięcia przyczepym, więc u mnie hak jest obowiązkowym wyposażeniem auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał AstraC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
okrojony ambiente
Co masz na myśli?

Cytat:
Napisał pdrogi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie 2, jeżeli macie gniazdo elektryczne 220V w tunelu środkowym w drugim rzędzie. Też macie gniazdko typu G - tzn. takie jakie normalnie się używa w UK ?
To nie jest gniazdo typu G, a po prostu gniazdo uniwersalne aby można było podpiąć wtyczki o różnych standardach.

Ostatnio edytowane przez castrol ; 23-10-2023 o 09:33
castrol jest offline   Odpowiedź z Cytatem