View Single Post
Stary 10-10-2023, 15:00   #9
Birkof
ford::beginner
 
Imię: Leszek
Zarejestrowany: 29-03-2016
Model: Kuga MK1
Silnik: 2.0 ON
Rocznik: 2009
Postów: 23
Domyślnie Odp: Jak wymontować modułu BLUE&ME, awaria USB, Błąd U1733, mrugający licznik przebie

Taka sytuacja, problem jak opisany w tym wątku, notorycznie rozładowany aku. Oczywiście wymiana na nowy akumulator nic nie dała, więc zakupiłem soft i moduł z językiem polskim i wymieniłem go we własnym zakresie (podziękowania dla Bartek_2012 za konkretną instrukcję) . Po zakodowaniu wszystko "chasa" komendy po polsku czyli super ... aku nadal się rozładowuje. Ręce mi opadły, weź to teraz wszystko zdemontuj i odeślij do sprzedawcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Po kilu wizytach u różnych "speców" od elektryki mam tylko jedno w głowie, spotkać porządnego fachowca w dzisiejszych czasach to jak szukać igły w odmętach kosmosu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Już tak raczej od niechcenia zostawiłem autko podczas wyjazdu urlopowego (innym samochodem) u gościa na wsi u rodzinki. Pierwsze pytanie podczas przekazywania auta i opisu problemu: "a co to jest tam na lewym słupku przy kierowcy?" > a to oryginalny fordowski uchwyt do nawigacji TomTom-a > OK to ja to wyłączę i zobaczymy. Po tygodniu odbieram autko i dostaję info, że aku już się nie rozładowuje! Tak więc, jakby ktoś miał coś podobnego zamontowanego u siebie i problem z aku, to możliwe że ono generuje problem.

PS. modułu BT nie chciało mi się demontować i go sobie zostawiłem, więc teraz mam ten oryginalny na sprzedaż, w razie zainteresowania zapraszam na priv.
Birkof jest offline   Odpowiedź z Cytatem