View Single Post
Stary 31-08-2023, 09:32   #217
Bierut
ford::advanced
 
Imię: Bierut
Zarejestrowany: 01-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 266
Domyślnie Odp: Naprawa skrzyni automatycznej PowerShift

Cytat:
Napisał Armastav Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój powershift (270k przejechane) już powoli się kończ, zostawia wszędzie ślady po sobie, dół cały mokry z oleju. Dolewanie oleju pomaga na chwilę... Gdzie naprawiać obecnie? Na Śląsku już chyba nie ma nikogo rozsądnego... Maktrans Warszawa? Opinie widzę, że ostatnio chyba już nienajlepsze. Dziś dowiedziałem się, że jeden z warsztatów ie który wysyłał powershifty do Częstochowy do regeneracji już tego nie robi, bo są z nim reklamacje od jakiegoś czasu.
Nie bardzo widzi mi się sprzedawać mondziaka, bo bardzo dobrze się sprawuje. Tylko ta skrzynia...
Z góry dzięki!
A sprawdzałeś stan przewodów do chłodniczki? Zdarza się, że nie trzymają oringi na wejściu u do obudowy filtra. Jeśli tak to trzeba wymienić koniecznie dwa przewody bo w międzyczasie zmienił się kierunek przepływu i nie można wymieniać tylko jednego. A może to wyciek oleju silnikowego poprzez uszczelniacz wału? Czy skrzynia pracuje właściwie? Jeśli nie to warsztat w Rudniku to najprawdopodobniej najlepsza opcja remontu skrzyni.
Bierut jest offline   Odpowiedź z Cytatem