View Single Post
Stary 04-08-2023, 12:53   #9
Kochan
ford::advanced
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 06-04-2010
Model: S-max
Silnik: 1. 8 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 211
Domyślnie Odp: IDS Szczecin- ktoś posiada?

nie chodzi o cenę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gość ze stacji tak mi to wytłumaczył
- przyjeżdżam przegląd - 99zł - negatywny z powodu licznika, on sobie zapisze stan tyle ile widać
- wypełniam kwit po wymianie na nowy i robię przegląd ponownie 99 + opłata administracyjna za zmianę przebiegu w cepiku


Chodziło mi o to, że w internecie nie ma mowy, że mam przyjechać na stację żeby gość sobie zanotował/zobaczył, że faktycznie jest coś nie tak - wszystko odbywa się według opisów na deklaracji użytkownika pojazdu. A ten telefonicznie przedstawił sytuację całkiem inaczej, mam przyjechać na przegląd po wymianie ponownie przegląd + cena zmiany. Nie chce mi się jechać specjalnie na 1 przegląd tylko po to żeby z góry mi wstawił negatywny, sprawdzę w innym jak to widzą

Ja się nie przejmuje tym totalnie, kwestia tylko później przy ewentualnie sprzedaży tłumaczenie co, czemu, dlaczego etc. Po prostu wiem, że nie będzie mi się chciało słuchać/tłumaczyć
__________________
§23

Ostatnio edytowane przez Kochan ; 04-08-2023 o 12:56
Kochan jest offline   Odpowiedź z Cytatem