View Single Post
Stary 20-07-2023, 10:26   #1
orczyk5
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-06-2005
Model: Focus HB
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 170
Domyślnie Wykupienie samochodu od firmy

Mam możliwość odkupienia "mojego" samochodu od firmy. Focus 1.5 Ecoboost z 2016 roku. Samochód ma przejechane 117 tysięcy. Jestem jego jedynym użytkownikiem od nowości. Wykup może nastąpić po cenie rynkowej (bez żadnych zniżek) i dlatego się zastanawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Samochód wyjechał z salonu jako trend i został trochę dopieszczony, poprawiony. Cały czas serwisowany w ASO. Ale wizualnie niestety jest taki sobie (to jest samochód a nie dzieło sztuki) tu rysa, tu plamka, porysowane alufelgi (ale technicznie wszystko działa). Samochód miał dwie kolizje (wymiana zderzaka, tłumika)....nic z mechaniką, poduszkami. Szyba przednia wymieniana ze 3 razy (od jazdy po SGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., tylna też bo oryginalnie była przezroczysta, a chciałem przyciemnianą. Przy 80 tyś wymieniona dwumasa, wymienione sprężyny i amortyzatory (2 cm niższe zawieszenie), olej wymieniany max 10 tysięcy. Moc 205 km. Dołożone automatyczne światła, lusterko samościemniające, teleskopy maski, wytłumione drzwi, głośniki Morel, wnętrze żarówki led, obudowa filtra od RS + filtr KN, tarcze nawiercane, klocki galfer, usztywnienie pomiędzy amortyzatorami oryginał ford performance, dołożona lotka i tylna dokładka zderzaku (lakierowane), z przodu grill i halogeny od titanium. Jakiś innych drobiazgów nie pamiętam. Pytanie czy odkupić i ewentualnie da się to odsprzedać, czy stracić to co zainwestowałem i dać sobie spokój.
orczyk5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem