Temat: [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led
View Single Post
Stary 14-07-2023, 08:29   #145
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: kodowanie swiatel led

dziękuje @lukaszooo za odpowiedź. U Mnie obecnie jest tak, że lampy po odpaleniu idą w dół, podnoszą się i już tak zostają, więc poziom działa prawidłowo, niestety brak jest ruchu jak właśnie w Mondeo i który opisujesz, prawo lewo, do tego brak automatycznych długich. Przy skręcie w prawo widać że soczewka środkowa doświetla. Obecnie w HCM jest soft EU, innych modułów nie ruszaliśmy, więc pozostaje dalsze dłubanie, chociaż i tak obecnie lampy świecą mi już jak US, prócz drogowych auto, które włączyć można ręcznie, więc da się jeździć. Również podczas jazdy widać jak lampy łapią poziom, bo dziury czy hamowanie i widać jak soczewki pracuja góra dół, jednak brak jest skrętu. No nic będziemy dalej walczyć, jak uda się naprawić to napiszę co jest rozwiązaniem, żeby ludzie w przyszłości nie musieli przepalać czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ja dodam jeszcze tylko, że miałem US dwusoczewkowe, więc musiałem tylko dołożyć czujniki poziomowania i podpiąć je do istniejącej instalacji, oraz wg. schematu wszytkie przewody są na swoich miejscach. Oczywiście lampy wymienione na EU FDL
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem