Temat: [Fusion - Mondeo USA] 2016 Dostosowanie lamp przód do EU
View Single Post
Stary 27-06-2023, 19:54   #6
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,048
Domyślnie Odp: 2016 Dostosowanie lap przód do EU

Cytat:
Napisał darmodziej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Mam wrażenie, że Koledze bardziej chodziło o "dowalenie" komuś, a nie o pomoc autorowi postu.
Kolego - poszukaj choć jednego takiego przykładu reflektora z Forda USA...
Najlepiej było to zrobić zanim zabrałeś się do pisania swoich "pomocnych głupot"...
Pomijając oczywiście fakt, że "skrzywić w połowie" (dźwigienką!) prostej linii odcięcia NIJAK SIĘ NIE DA. Jest to TECHNICZNIE NIEWYKONALNE. Do tego taka niesymetryczna linia odcięcia światła (w EU i GB) jest W OBU REFLEKTORACH a nie tylko "w prawym albo lewym". Więc jak się wypisuje aż takie głupoty jak Kolega, to nie należy mieć pretensji do świata, że to dostrzega...

A co do "chęci pomocy" - proszę czytać mój powyższy post - aż do zrozumienia jego treści... I dopiero wtedy pisać czy "chciałem pomóc autorowi"...

@losbubos
1) Bez wdawania się w kolejne szczegóły - reflektory różnych typów tylko "parami"!
2) Czy "p&p" to zależy od instalacji w aucie oraz od tego jakie reflektory EU.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 27-06-2023 o 20:13
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem