View Single Post
Stary 28-05-2023, 20:49   #1025
lordwader
ford::advanced
 
Avatar lordwader
 
Imię: wader
Zarejestrowany: 13-03-2013
Skąd: mazowieckie
Model: Kuga mk2 lift; Focus mk3 lift
Silnik: 1,5 150KM; 1.5tdci 95KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 311
Domyślnie Odp: montaz fabrycznych czujników parkowania (PDC)

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeczytaj cały temat.
Co za problem?
Np #226 już wszystko wyjaśnia.
Cytat:
Napisał connect Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Doposażyłem Focusa o czujniki parkowania z tyłu, ale działa tylko dźwiękowe powiadomienie o przeszkodzie (zmienia się częstotliwość sygnału przy zmianie odległości). Na wyświetlaczu nic się nie dzieje (duży wyświetlacz, radio z nawigacją). W bagażniku oryginalnie miałem wiązkę z 3 kostkami do modułu i pod zderzakiem kostkę do wiązki czujników. Zakupiłem i zamontowałem wiązkę do czujników, czujniki wraz z mocowaniami (koszykami) oraz moduł parkowania tył. Dzisiaj zamontowałem wszystko i programem Focccus aktywowałem pozycję #Parking assistance na „Parking Assistance Rear Only”. Przy okazji aktywowałem automatyczne ryglowanie drzwi, które działa. Czy ktoś z forumowiczów miał podobną sytuację lub orientuje się w czym może tkwić problem? Dlaczego nie ma żadnej reakcji na wyświetlaczu?

Edit:
Wszystko już działa. Po kilku dniach walki, sprawdzania połączeń i ponownej aktywacji programem Focccus odpuściłem. A dwa dni później zaczęło działaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem co było przyczyną, ale już po problemieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wyjaśnia bo pytałem o forscana....
lordwader jest offline   Odpowiedź z Cytatem