Temat: [Mondeo 2014- ] Wymiana oleju w skrzyni PowerShift.
View Single Post
Stary 25-05-2023, 15:39   #16
grrzes966
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-08-2014
Skąd: Świecie
Model: Ford Mondeo Mk V
Silnik: 2000
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: 2.0 duratorq powershift - wymiana oleju w skrzyni

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebieg ? Te skrzynie powinny mieć wymianę oleju co 60 tys / producent GETRAG /. Zapytaj mechanika, co zrobi jak skrzynia zacznie przeciągać ? Wymieni olej ? Pomoże tak samo jak umarłemu kadzidło. Masz blisko dobry serwis skrzyń biegów. Osobiście zleciłbym im wymianę statyczną z wymianą filtra wewnętrznego. Chwalą się, że mają sposób na wymianę filtra wewnętrznego bez demontażu skrzyni. Nie będę się rozpisywał, ale w/g procedur serwisowych jego się nie wymienia, chyba że zdemontuje się skrzynię i rozbebeszy. Oni chyba demontują mechatronikę i docierają do filtra. Zadzwoń, popytaj, masz blisko, jeśli Twoje Świecie, to, to z zapachem z zakładów papierniczych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. https://asb-grudziadz.pl/

No więc orientowałem się w tym asb który mi podlinkowałeś i Pan z serwisu powiedział że w grę wchodzi tylko wymiana dynamiczna . Opcją z 1 filtrem 2300 opcją z dwoma 3000 PLN. Coś mi tu drożyzna zajeżdża . Tu wszyscy piszą o wymianie statycznej w PS... Ja już nie wiem w co wierzyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grrzes966 jest offline   Odpowiedź z Cytatem