Temat: [Mondeo 2014- ] Cieknie spod pompy CR
View Single Post
Stary 24-05-2023, 18:50   #122
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,539
Domyślnie Odp: Cieknie spod pompy CR

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uważaj tylko na ustawienie pompy , rozrząd itp .
Jasne, już czytałem o tym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebiegu prawie 137 tys.
To może tego kwestia, mój ma 260tkm. Albo poprawili później bo widzę Twój jest 2018 a ten mój 2016.

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrób korektę spalania w liczniku , jeśli nie była robiona Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie względnie spalanie z licznika pokrywa się z tym z dystrybutora, nie zauważyłem znaczących rozbieżności. 150km PS przestawiony na 180km. Za to mój 1.6eb o ten litr lubi sobie oszukać ale mimo wszystko lepiej idzie. Swoją drogą warto robić chip? Różnica odczuwalna? Ciągle zastanawiam się którego sobie zostawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez klocolus ; 24-05-2023 o 18:57
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem