View Single Post
Stary 11-05-2023, 10:59   #5
Michal_86
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-04-2018
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 24
Domyślnie Odp: Edge ST 2.7 czy BMW X3 G01

Dziękuję Wam za odpowiedzi.


Cytat:
Napisał IRO3.5V6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też jestem tego zdania co Robert. Jeździłem wcześniej Audi Q5 2.0 benzyna USA, było Ok, ale koszty serwisu, masakra. Przy przebiegu 35000 km magiel elektryczny mi się wysypał, elektronika, po roku użytkowania, bez powodu. Potem ktoś mnie namówił na Edge Titanium 3.5V6, w najbogatszej wersji, rewelacja, do gazu chyba stworzony. Obecnie latam ST 2020, to samo. Żadnych problemów, żadnych napraw. Ja bez gazu, dużych przebiegów nie robię a spalanie chyba do przyjęcia. 3.5V6 10-13 a ST 9-13l. Przelot do Chorwacji 3500 km średnia ST 9.4! A się nie wlokłem, raczej zawsze więcej niż można. W rodzinie to już czwarty EDGE, każdy zadowolony. Tylko ST i 3.5V6.
To niezły wynik spalania. ja raczej wszystko w trasie robię, więc te 9,5-10 do zaakceptowania. Jak długo go masz już - ile już nim przejechałeś?


Mam na oku dwa pojazdy Edge St 2.7:
- 1. z 2020 lekko uszkodzony bok z przodu, poduszki nie wybuchły, raczej zrobiony dobrze, części blacharskie z ASO
- 2. z 2019 lekko uszkodzony bok w okolicy tylnych drzwi, które zostały wymienione, ale wszystkie poduszki boczne i kurtyny wybuchły. Kurtyny wymienione na nowe z ASO, ale boczna pasażera na używkę i to mnie najbardziej zniechęca.

Przerabialiście temat wymiany poduszek? Czy używane mogą być problemem?
Michal_86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem