Temat: [Transit 2000-2006] Alternator 180A z pompą VACUUM
View Single Post
Stary 01-05-2023, 23:12   #7
konfederator
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-04-2015
Model: Transit
Silnik: 2,0 100PS
Rocznik: 2001
Postów: 66
Domyślnie Odp: Alternator 180A z pompą VACUUM

Cytat:
Napisał Radek_Ranger- Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam kolegów, potrzebuję wymienić w swoim starym aucie (nie FORD, NISSAN) alternator, bo mam za słaby niestety mam na altku pompę VACU, gdzies usłyszałem że altek w transicie ma vacu i jest całkiem mocny, pytanie, który alternator z forda ma VACU i czy są takie z prądem ładowania powyżej 180A.
Nie ma takiej opcji

Bump:
Cytat:
Napisał Radek_Ranger- Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Modyfikuje starego Nissana Pickup D21, auto wyprawowe, z zabudową, bedą tam docelowo 3 akumulatory :
1 - rozruchowy
2 - dodatkowy, zasilający oświetlenie Car Audio i inne duperele w kabinie
3 - Hotelowy w zabudowie.

Buduje uklad ładowania tak aby alternator w czasie jazdy ładował wszystkie, dodatkowo będzie jeszcze panel słoneczny na namiocie, mam swój pomysł i plan, dlatego chce dużo prądu z altka. Wymieniam również silnik, docelowy będzie miał Vacu na rozrządzie, ale najpierw chcę zrobić instalacje, a auto jest cały czas w ruchu, przejściowo zrobię układ z pompą vacu elektryczną.
Dołóż 2 alternator
konfederator jest offline   Odpowiedź z Cytatem