Temat: [Mondeo 2014- ] Wersja Titanium bez ciemnych szyb
View Single Post
Stary 16-04-2023, 14:43   #6
bromsky1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-03-2017
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 26
Domyślnie Odp: Wersja Titanium bez ciemnych szyb

Cytat:
Napisał Szikaka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Forumowiczów.
Mam zamiar zakupić Forda Mondeo 2.0 TDCI z 2018 150KM.
Oglądałem go przed zakupem i zdziwiła mnie jedna sprawa: model jest w wersji Titanium ale nie ma fabrycznie przyciemnianych szyb z tyłu (boczne pasażera i cały tył w kombi) Ewidentnie widać biały rowek na krawędziach szyby co sugeruje, że jest to folia. Wszystkie szyby są w orginale i zgodnie z rocznikiem.
Jest taka możliwość żeby wyszedł z fabryki bez ciemnych szyb, a salon lub właściciel robił przyciemnienie we własnym zakresie ? (wydaje mi się że każda wersja Titanium ma fabrycznie przyciemniane szyby)
Mam Forda Tourneo również w wersji Titanium i tam wszystkie szyby z tyłu mam przyciemnione w całości - nie ma efektu białego rowka na krawędziach szyby.
Patrzę na ofertę Mondeo Titanium z 2017 i tam jest:

Cytat:
Pakiet Titanium - reflektory w technologii 'Ford Dynamic LED' (zawierają: Adaptive Technology (automatyczne
dostosowanie kształtu i zasięgu strumienia świetlnego do warunków otoczenia i kierunku jazdy), LED Technology (światła
mijania, drogowe, do jazdy dziennej, pozycyjne i kierunkowskazy w technologii LED) Intelligent Light Technology
(automatyczny wybór rodzaju oświetlenia zależnie od prędkości jazdy), dodatkowo przyciemniane szyby w tylnej części
nadwozia
, czujniki parkowania z przodu i z tyłu (dla wersji Trend, Edition i ST-Line opcja zawiera dodatkowo pakiet
Visibility (reflektory automatyczne (włączające się automatycznie w zależności od poziomu natężenia światła), Auto High
Beam (system automatycznego sterowania światłami drogowymi), automatycznie sterowane wycieraczki z czujnikiem
deszczu, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne) (AB1CW))
Pakiet kosztował dodatkowo 4 950,00
bromsky1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem